Rozszerzenie Destiny 2: Porzuceni zadebiutuje we wrześniu. Będą spore nowości!

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Destiny 2 Porzuceni
Destiny 2 Porzuceni

Producenci z Bungie i High Moon Studios oraz wydawca Activision, ogłosili dzisiaj, że rozszerzenie Porzuceni do gry Destiny 2 zadebiutuje już 4 września bieżącego roku. Dodatek będzie dostępny na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery PC. Rozszerzenie wzbogaci historię o nową  kampanię fabularną oraz wprowadzi nowy tryb Gambit, który będziemy mogli zobaczyć już podczas tegorocznych targów E3.

Destiny 2: Porzuceni zabierze graczy w epicką podróż po dzikich granicach układu słonecznego, gdzie linia między sprawiedliwością a zemstą jest bardzo cienka. Odwiedzimy Śniące Miasto,  miejsce pełna sekretów i bossów do pokonania.

Porzuceni to zupełnie nowa, oparta zarówno na współpracy, jak i rywalizacji aktywność końcowa o nazwie Gambit. Jest to jedyny w swoim rodzaju tryb Destiny, który łączy w sobie rozgrywkę PvE i PvP w formacie 4 na 4. Jest to kompletnie nowy sposób na granie w Destiny 2, skierowany do każdej grupy graczy, gwarantujący rywalizację PvP w połączeniu z nieprzewidywalnym i kooperacyjnym charakterem będącym częścią PvE.

Scott Taylor z Bungie jest zachwycony unikalnym trybem:

Już od momentu premiery pierwszego Destiny naszym celem było zaimplementowanie innowacyjnych doświadczeń, które będą wyzwaniem i które dadzą graczom poczucie spełnienia. Nie możemy doczekać się momentu, kiedy podzielimy się Porzuconymi z naszymi fanami, oferując im nowy sposób na grę, łączący w sobie rywalizację i współpracę.

Oficjalna zapowiedź Destiny 2: Porzuceni

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów