PS5 z oficjalną reklamą! Sony przeniesie graczy do innego swiata

PS5 reklama

Sony opublikowało dziś pierwszą oficjalną reklamę PlayStation 5. Ponad minutowy materiał ma pokazać graczom, że nowa konsola japońskiego giganta przeniesie ich do innego świata.

Na materiale możemy obejrzeć poczynania tajemniczej postaci w różnych światach. Przepiękne scenerie w połączeniu z obiecującymi hasłami pokazują, że PlayStation 5 przeniesie nas dosłownie do innego świata w kwestii rozgrywki. Sony jednoznacznie przekazuje, że od premiery nowej maszyny, będą stawiać głównie na gry ekskluzywne. Po raz kolejny również Japończycy podkreślają to, jak idealny będzie nowy kontroler, DualSense, który wejdzie na nowy poziom jakości i dzięki technicznym usprawnieniom będziemy w stanie bardziej „wejść” w grę.

W reklamie pojawia się również hasło „Play Has No Limit”, które zastępuje dotychczasowe „4ThePlayers”. Nową formułkę mogliśmy już zobaczyć na stadionach piłkarskich, przy okazji powrotu Ligi Mistrzów.

Jeśli nie jesteście zaznajomieni z DualSensem, odsyłam do artykułu Kamila, w którym przedstawia najnowszy kontroler Sony. Jeżeli za to chcecie poznać nowe funkcje PlayStation 5, zapraszam pod ten link – poznacie szczegóły dotyczące przycisku Create na nowym padzie oraz przełączania się między grami.