Premiera Phantom Doctrine zalicza poślizg na Xbox One

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Phantom Doctrine
Phantom Doctrine

Wydawca Good Shepherd Entertainment oraz rodzime studio CreativeForge Games poinformowali dzisiaj, że premiera gry Phantom Doctrine na konsoli Xbox One została przesunięta o 10 dni. Pierwotnie gra na platformie Microsoftu miała zadebiutować 14 sierpnia, podobnie jak na PlayStation 4 i komputerach osobistych. Debiut na pozostałych systemach nie został jednak przełożony, a twórcy nie podali konkretnej przyczyny zmiany daty premiery na Xbox One.

Phantom Doctrine to taktyczna strategia turowa osadzona w realiach Zimnej Wojny, w której gracze, działając z ukrycia, przewodzić będą tajnej komórce szpiegowskiej i zmierzą się z globalną konspiracją, wykorzystującą napięcia na świecie do wywierania wpływu i kontroli. Agenci werbowani z różnych krajów i organizacji, badania nad nowymi technologiami czy wysublimowane techniki przesłuchań, będą mogły nie raz zaważyć o zwycięstwie lub porażce.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów