Hard West na początku marca trafi na Nintendo Switch

Hardwest

Hard West, polska produkcja w klimacie Dzikiego Zachodu już w przyszłym miesiącu pojawi się na kolejnej platformie. Twórcy gry, studio CreativeForge Games, ujawnili dzisiaj dokładną datę premiery gry na konsoli Nintendo Switch. Na najnowszym sprzęcie Nintendo w tę docenioną zarówno przez graczy, jak i recenzentów produkcję będziemy mogli zagrać już na początku przyszłego miesiąca, 7 marca.

W Hard West gracze wcielą się w niejakiego Warrena, który powraca w swoje rodzinne strony by wyrównać rachunki. Międzyczasie poznaje wiele barwnych postaci, których losy splotą się z losami protagonisty. Gracze będą mieli do rozegrania 40 misji pełnych bandytów, kultystów i kanibali.

Wraz z rozwojem fabuły zgłębią tajemne plany starożytnych sił, a ich kroki odbiją się echem i przyniosą konsekwencje nawet w odległej przyszłości. Zbieranie pokerowych kart pozwoli nabyć potężne umiejętności, a arsenał obejmujący najśmielsze i najdziwniejsze dzieła rusznikarskie z epoki Dzikiego Zachodu umożliwi stawienie czoła niezliczonym taktycznym wyzwaniom i demonicznym przeciwnikom.

Hard West na Nintendo Switch – Najnowszy zwiastun:


Źródło: https://gematsu.com/2019/02/hard-west-coming-to-switch-on-march-7