Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Zapowiedziano Phantom Doctrine 2: The Cabal!

Phantom Doctrine 2 The Cabal
Phantom Doctrine 2 The Cabal

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którym spodobało się Phantom Doctrine. Twórcy z rodzimego CreativeForge Games poinformowali o pracach nad drugą odsłoną. Kolejna część zatytułowana została – Phantom Doctrine 2: The Cabal. Zachęcam do zapoznania się z jeszcze ciepłym trailerem.

Phantom Doctrine 2: The Cabal – trailer

W Phantom Doctrine 2: The Cabal głównym celem gracza będzie infiltracja i sabotaż tajemniczej, kryminalnej agencji wywiadowczej. Swoje działania prowadzić będziemy w różnych zakątkach świata. Historia przygotowana przez twórców ma przywodzić na myśl najlepsze thrillery szpiegowskie. Nie powinno zabraknąć więc niejednoznacznych bohaterów, nagłych zwrotów akcji i trzymającej w niepewności fabuły.

Historia opowie alternatywną wersję wydarzeń z 1986 roku. Wybuch elektrowni w Czarnobylu nie jest katastrofą, lecz zorganizowanym atakiem terrorystycznym. Według pierwszych doniesień stoi za nim organizacja The Cabal. Szybko okazuje się, że zamach w Czarnobylu jest dopiero początkiem serii ataków. Zadaniem gracza będzie rozszyfrowanie poczynań tajemniczej organizacji oraz odnalezienie prawdy.

Phantom Doctrine 2 The Cabal Screen

Phantom Doctrine 2: The Cabal doczeka się ogromnych zmian względem pierwszej części. Według zapewnień twórców powinniśmy otrzymać więcej i lepiej. W dwójce akcję w czasie rzeczywistym śledzić będziemy z perspektywy trzeciej osoby. Oczywiście nie zabraknie elementów zarządzania drużyną i systemu aktywnej pauzy, który pozwoli lepiej przygotować nam nasze działania. Rozgrywka zawierać będzie elementy typowe dla skradanek. To właśnie działanie z ukrycia, podszywanie się czy szpiegostwo mają być motorem napędowym gameplayu.

Ewentualna data premiery Phantom Doctrine 2: The Cabal nie została jeszcze zdradzona. Należy więc uzbroić się w cierpliwość. Zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją pierwszej odsłony.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement