Premiera Hard West została przesunięta o dwa tygodnie

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Data premiery polskiej produkcji Hard West została przesunięta o dwa tygodnie. Pierwotnie strategia turowa w westernowym klimacie miała zadebiutować 4 listopada, ale ostatecznie gra będzie dostępna od 18 listopada. Twórcy potrzebują jednak więcej czasu na dodatkowe szlify i ulepszenia.

Kacper Szymczak, Lead Designer gry, zapewnia, że te dodatkowe 14 dni zostanie należycie wykorzystane:

Tworzenie gier to płynny proces, w którym jedna zmiana, pociąga za sobą kolejne. Chociaż niedawno ogłosiliśmy datę premiery, kilka ostatnich zmian zwróciło naszą uwagę na nowe możliwości wprowadzenia dalszych ulepszeń rozgrywki. Chociaż dodanie ich później w formie patcha byłoby łatwe, to wiemy, jakie wrażenie takie posunięcia robią na wszystkich graczach. Kiedy gra się ukaże, powinna być tak dobra, jak to tylko możliwe. Rozmiar Hard West oraz zawarta w grze fabuła zaskoczy wiele osób. Jest złożona, a każdy wybór niesie za sobą konsekwencje. Ten dodatkowy czas pozwoli nam dopracować wszystko tak, aby gracze otrzymali to, na co zasługują.

Poniżej prezentujemy najnowszy gameplay z Hard West.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów