Ulpszona wersja PlayStation 4 powstaje – znamy szczegóły i czekamy na potwierdzenie Sony

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

To już praktycznie pewne. Choć do doniesień o PlayStation 4.5 lub jak ktoś woli PS4K, podchodziliśmy sceptycznie, bijemy się teraz w pierś i przyznajemy do błędu. Ulepszona konsola Sony powstaje, a my dzięki ekskluzywnym doniesieniom z serwisu polishsausage.com znamy wyjątkowe szczegóły z nią związane.

Oczywiście wszyscy już wiemy, że PlayStation 4.5 będzie posiadało mocniejszą kartę graficzną, ale to nie wszystko. Konsola dzięki swojej unikalnej architekturze zostanie wzbogacona o kompatybilność wsteczną oraz możliwość uruchamiania gier pierwotnie wydanych na PC. Oczywiście wszystkie produkcje będą kompresowane do formatu 4K!!!

Jak by tego było mało, konsola zostanie również wyposażona w antenkę, która dzięki technologii GPS pozwoli nam z pomocą specjalnej aplikacji zainstalowanej na naszym smartfonie, lokalizować położenie naszych znajomych z PlayStation Network. Poniżej prezentujemy pierwsze zdjęcie stylowej antenki. Bardziej spostrzegawczy dostrzegą zapewne podobieństwo do spławika.  Nic w tym dziwnego – Andrew House, prezes SCEE jest wielkim miłośnikiem wędkarstwa.

antenka

1 kwietnia 2016 roku, to dzień niezwykłych newsów. Trzymamy rękę na pulsie i czekamy na kolejne elektryzujące informacje z pewnych i gorących źródeł.

Źródło: polishsausage.com

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki w komentarzach
1 Odpowiedz na wątek
0 Followers
 
Najpopularniejsze komentarze
Najlepiej oceniane komentarze
3 Comment authors
KamildanglanNeutron Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Neutron
Gość
Neutron

Już dla samej antenki składam preorder ;)

danglan
Gość
danglan

Prosze o jakieś dane specyfikacji…jaki procek i jaka karta i ile moze kosztowac i data premiery…..znajac zycie to pierwszego kwietnia :)

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów