Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night – Yukari i Ryuji na nowych zwiastunach

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Atlus udostępnił dzisiaj dwa nowe zwiastuny Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night skupiające się na postaci Yukari Takeby z trzeciej odsłony serii oraz Ryujim Sakamoto z piątej. Materiały, choć krótkie, pozwalają nam przyjrzeć się mechanice gry oraz kilku nowym strojom, zaprezentowanym po raz pierwszy.

Obie produkcje w Japonii na PS4 i PS Vita zadebiutują już 24 maja tego roku. Edycja kolekcjonerska w wersji na PS4 wyceniona na ok. 550 zł będzie dodatkowo zawierać remaster Persona 4: Dancing All Night, odsłony pierwotnie wydanej wyłącznie na Playstation Vita. Atlus na ten moment nie ma w planach wydania remastera poza limitowaną edycją.

Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night – nowe zwiastuny produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/02/persona-3-dancing-moon-night-persona-5-dancing-star-night-yukari-takeba-ryuji-sakamoto-trailers https://twitter.com/RedMakuzawa/status/961893887739494401

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów