Octopath Traveler zadebiutuje na PC już w czerwcu

Dotychczasowa gra ekskluzywna na Nintendo Switch pojawi się na komputerach osobistych szybciej, niż można było przypuszczać

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Niedawno Octopath Traveler został oceniony w Korei Południowej przez The Game Rating and Administration Committee na PC. Jak ogłosił wydawca, studio Square Enix, wersja na komputery osobiste będzie dostępna na platformie Steam oraz Square Enix Store. Data premiery wyznaczona jest na 7 czerwca.

Produkcja pierwotnie pojawiła się na najnowszej konsoli z rodziny Nintendo w lipcu zeszłego roku. Naszą recenzję napisaną przez Bartka możecie znaleźć pod tym linkiem. Prequel gry, zatytułowany Octopath Traveler: Champions of the Continent, jest obecnie w produkcji i pojawi się wyłącznie na smartfonach. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć tutaj.

Octopath Traveler – zwiastun produkcji

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów