Octopath Traveler: Champions of the Continent zadebiutuje w 2019 roku na urządzeniach mobilnych

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Octopath Traveler Champions Of The Continent
Octopath Traveler Champions Of The Continent

Octopath Traveler: Champions Champions of the Continent – prequel wydanego w zeszłym roku Octopath Traveler –  zadebiutuje jeszcze w 2019 roku – poinformowała firma Square Enix. Gra pojawi się w Japonii i trafi na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android.

Zapowiedziany tytuł jest darmową grą RPG dla jednego gracza. Akcję osadzono w świecie Orsterra, w którym miały również miejsce wydarzenia przedstawione w Ocotpath Traveler.

Głównym bohaterem Octopath Traveler: Champions of the Continent jest „Wybraniec”, a jego głównie zadanie polega na walce ze złem, które osiągnęło „fortunę, władzę oraz sławę”.

Gracze zainteresowani wersją demonstracyjną, mogą zarejestrować się na oficjalnej stronie gry. Square Enix poinformowało, że zgłoszenie będą przyjmowane od 12 marca.

Warto wspomnieć, że Octopath Traveler, który zadebiutował w lipcu ubiegłego roku na konsoli Nintendo Switch, w miesiąc po premierze znalazł ponad milion nabywców.

Octopath Traveler: Champions of the Continent – zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów