Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

MOBILE

Octopath Traveler: Champions of the Continent zadebiutuje w 2019 roku na urządzeniach mobilnych

Octopath Traveler Champions Of The Continent
Octopath Traveler Champions Of The Continent

Octopath Traveler: Champions Champions of the Continent – prequel wydanego w zeszłym roku Octopath Traveler –  zadebiutuje jeszcze w 2019 roku – poinformowała firma Square Enix. Gra pojawi się w Japonii i trafi na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android.

Zapowiedziany tytuł jest darmową grą RPG dla jednego gracza. Akcję osadzono w świecie Orsterra, w którym miały również miejsce wydarzenia przedstawione w Ocotpath Traveler.

Głównym bohaterem Octopath Traveler: Champions of the Continent jest „Wybraniec”, a jego głównie zadanie polega na walce ze złem, które osiągnęło „fortunę, władzę oraz sławę”.

Gracze zainteresowani wersją demonstracyjną, mogą zarejestrować się na oficjalnej stronie gry. Square Enix poinformowało, że zgłoszenie będą przyjmowane od 12 marca.

Warto wspomnieć, że Octopath Traveler, który zadebiutował w lipcu ubiegłego roku na konsoli Nintendo Switch, w miesiąc po premierze znalazł ponad milion nabywców.

Octopath Traveler: Champions of the Continent – zwiastun

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement