Nowa gra twórców Dark Souls będzie w uniwersum Gry o Tron?

Tajemniczy projekt o tytule GR ma zostać ujawniony podczas tegorocznego E3

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

George R.R. Martin był w Japonii, aby konsultować sprawy gry wideo.

W marcu kanał Spawn Wave na YouTube opublikował wideo, w którym prowadzący omawiał pogłoski na temat kolejnego projektu studia From Software – twórców takich produkcji jak Dark Souls, Bloodborne czy niedawno wydane Sekiro: Shadows Die Twice (nasza recenzja). Mężczyzna twierdził, że jest to produkcja z otwartym światem, której jednym z głównych autorów jest sam George R.R. Martin.

Nie zdziwi was więc fakt, że w grze pojawią się królestwa, które będziemy mogli zdobyć zabijając władców. Produkcja zaoferuje duży otwarty świat oraz możliwość poruszania się po nim na koniu. Wiarygodne źródło dotyczące From Software powiedziało Gematsu, że projekt znany jako GR, jest rozwijany przez ostatnie 3 lata. Tytuł będzie owocem współpracy dwóch wielkich nazwisk – Hidetaki Miyazakiego i George’a R.R. Martina. Wydawcą będzie studio Bandai Namco, a sama gra zostanie zapowiedziana na konferencji Microsoftu podczas tegorocznego E3.

Źródło: https://gematsu.com/2019/05/george-rr-martin-ive-consulted-on-a-video-game-out-of-japan

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów