Nowa gra od twórców Until Dawn w drodze?

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Until Dawn
Until Dawn

Wszystko wskazuje na to, że ekipa Supermassive Games już niedługo przedstawi swoją nową grę. Twórcy Until Dawn zarejestrowali nową markę, która nosi nazwę Shattered State. Oprócz tytułu do sieci trafiło także logo wspomnianej produkcji.

Niestety na większą ilość informacji musimy poczekać. Możliwe, że studio Supermassive Games zaprezentuje swój nowy tytuł na zbliżających się targach Gamescom. Niezwykle nurtująca jest także sprawa dotycząca docelowych platform. Supermassive Games do tej pory produkowało gry z myślą o konsolach Sony. Czy podobnie będzie tym razem? I czy Shattered State będzie kolejnym tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4? Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na informację.

Wspomnijmy, że Until Dawn zadebiutowało w 2015 roku na konsoli PlayStation 4. Tytuł ten został dość ciepło przyjęty. Przypadł on do gustu zarówno recenzentom, jak i graczom. Co ciekawe, Until Dawn miało pierwotnie trafić na konsole PlayStation 3 i wykorzystywać technologię PlayStation Move. Plany te nie zostały jednak zrealizowane.

Shattered State – logo

Shattered State

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów