Bandai Namco zapowiedziało Dragon Ball: Project Z

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Dragon Ball Project Z
Dragon Ball Project Z

Dragon Ball Z i całe uniwersum Smoczych Kul to jedna z najpopularniejszych marek, więc nic dziwnego, że na podstawie przygód Son Goku i spółki pojawiają się kolejne gry. Produkcje pokroju Raging Blast lub Budokai Tenkaichi były bardzo dobrze przyjęte, ale wydany w zeszłym roku FighterZ pokazał kierunek jaki powinno obrać Bandai Namco.

Dragon Ball FighterZ okazał się strzałem w dziesiątkę i na fali sukcesu bijatyki, wydawca postanowił spróbować sił w grach typu Action RPG. Zwiastun nadchodzącego tytułu pokazuje, że przyjdzie nam się zmierzyć z Vegetą, Nappą i Frezerem.

Jedyną pewną informacją jest to, że nadchodzący tytuł ma mieć otwarty świat, który gracze będą mogli swobodnie eksplorować.

Obecnie gra nie ma podanej daty wydania, ale wiadomo, że pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i PC. Za produkcję odpowiada studio CyberConnect 2, znane do tej pory z prac nad grami z serii Naruto.

Źródło: https://www.psu.com/news/dragon-ball-z-action-rpg-gets-first-trailer/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów