Supermassive Games pracuje nad ekskluzywnymi tytułami na PlayStation 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Supermassive Games
Supermassive Games

Studio Supermassive Games, twórcy Until Dawn, hitu wydanego w 2015 roku wyłącznie na PlayStation 4, zapowiedzieli w sierpniu nowy tytuł. The Dark Pictures: Man of Medan to horror, który w 2019 roku zadebiutuje na PS4, PC i Xbox One. Multiplatformowość produkcji sprawiła, że zaczęto się zastanawiać, co dalej ze współpracą dewelopera z Sony.

Redaktor rosyjskiego magazynu 4PDA.ru, w rozmowie z Petem Samuelsem ze studia Supermassive, postanowił zapytać, jak obecnie wyglądają ich relacje  z  japońską firmą. Otrzymał dość szczodrą odpowiedź.

Cóż, nasze relacje z Sony są nadal doskonałe. Pracujemy nad kilkoma niezapowiedzianymi ekskluzywnymi produktami na konsolę PlayStation. Oczywiście nie można mówić o szczegółach. Ogólnie chcieliśmy zaprezentować naszą pracę jak najszerszemu gronu odbiorców dlatego The Dark Pictures zostanie wydany na kilku platformach

Źródło: https://4pda.ru/2018/11/05/354372/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów