Twórcy Until Dawn zapowiedzieli horror The Quarry. Premiera już w czerwcu

The Quarry 2
The Quarry 2

Supermassive Games ogłosiło swój nowy tytuł, którego wydawcą będzie 2K. The Quarry zadebiutuje już 10 czerwca.

Trzeba przyznać, że twórcy Until Dawn oraz cyklu The Dark Pictures Anthology, zrobili graczom nie lad niespodziankę. The Quarry, czyli nowy horror brytyjskiego studia zapowiada się wybornie, a na jego premierę nie będziemy musieli długo czekać.

Oglądając poniższy zwiastun, możecie się przekonać, że twórcy nie odbiegną od konwencji swoich wcześniejszych tytułów. Nowa gra będzie bowiem interaktywnym horrorem zrealizowanym w niemal fotorealistycznej oprawie graficznej. Historia niestety nie prezentuje się zbyt oryginalnie i w zasadzie gra mogłaby spokojnie nosić tytuł Until Dawn 2.

Ponownie będziemy kierować losami grupki nastolatków, która wybrała się na imprezę w samym środku lasu. Jak nie łatwo się domyślić, sielanka nie trwa jednak długo i miejsce szybko zamienia się w śmiertelną pułapkę. Od podejmowanych przez gracza decyzji będzie zależało, czy siódemka przyjaciół w komplecie dotrwa do rana. Co ciekawe, gra będzie wpierała kanapową kooperację.

Przy produkcji The Quarry swoich wizerunków oraz głosów użyczyła cała plejad młodych aktorów, którą uzupełnia David Arquette znany, chociażby z filmowej serii Krzyk.

The Quarry zadebiutuje 10 czerwca na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series, PS4 i PS5.