Nadciąga darmowy weekend z Destiny 2 na PlayStation 4

Destiny 2
Destiny 2

Bungie poinformowało za pośrednictwem PlayStation Blog, że już 29 czerwca wystartuje darmowy weekend z grą Destiny 2. W tym okresie wszyscy gracze, którzy jeszcze nie mieli okazję wcielić się w rolę Strażnika w sequelu kosmicznej strzelanki, będą mogli wypróbować produkcję bezpłatnie.

Podczas weekendu gracze otrzymają dostęp do pełnej kampanii oraz funkcji sieciowych wraz z aktualizacjami, które ukazały się po wrześniowej premierze, ale oczywiście bez zawartości dwóch rozszerzeń. Postępy w grze zdobyte podczas okresu próbnego, zostaną przeniesione do pełnej wersji po ewentualnym zakupie gry.

Destiny 2 to druga odsłona sieciowej strzelanki, która zadebiutowała w 2014 roku i przez trzy lata zdobyła wierną i liczną społeczność. Sequel choć zachwycił pod względem kampanii i przystępności, to jednak zawiódł pod względem rozgrywki po ukończeniu wątku fabularnego. Progres następował zbyt szybko, a po dwóch miesiącach gracze nie mieli już o co walczyć. Sytuację uratowało nieco drugie rozszerzenie zatytułowane StrategOS, które sprawiło, że wielu graczy wróciło to produkcji. Jesienią ma zadebiutować trzeci, największy dotąd dodatek, który wprowadzi do Destiny 2 sporo nowej zawartości.

Zwiastun darmowego weekendu Destiny 2