Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Marvel’s Avengers – główny wątek fabularny zajmie od 10 do 12 godzin

Marvel's Avengers
Marvel's Avengers

Główny wątek fabularny w grze Marvel’s Avengers zajmie od 10 do 12 godzin – poinformował Rich Briggs, czyli starszy dyrektor Crystal Dynamics.

„Wszystko zależy od tego, jak bardzo gracze będą chcieli poznać grę. Jeśli jednak spojrzysz na poprzednie produkcje Crystal Dynamics, zauważysz, że główny wątek fabularny można ukończyć w około 10 do 12 godzin” – wyjaśnił Briggs.

Przedstawiciel studia Crystal Dynamics nie ujawnił dokładnych wartości, dotyczących najnowszej gry o Avengersach. Podkreślił jednak, że długością rozgrywki, będzie dorównywać ostatnim odsłonom serii Tomb Raider.

„Aby wykonać wszystkie dostępne aktywności w grach z serii Tomb Raider, musisz przygotować się na około 30 godzin rozgrywki. Nie chcemy podawać dokładnych liczb, ale może to być coś porównywalnego, do tego, co robiliśmy w przeszłości” – poinformował.

Briggs podkreślił jednocześnie, że tytuł otrzyma także wsparcie po premierze, jak np. nowe postacie, co może wpłynąć na długość rozgrywki.

Przypomnijmy, że twórcy ujawnili ostatnio, że do grona grywalnych postaci dołączy Kamala Khan, znana również pod pseudonimem Ms. Marvel.

Marvel’s Avengers zmierza na komputery osobiste, a także na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 15 maja 2020 roku.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement