Marvel’s Avengers – główny wątek fabularny zajmie od 10 do 12 godzin

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Marvel's Avengers
Marvel's Avengers

Główny wątek fabularny w grze Marvel’s Avengers zajmie od 10 do 12 godzin – poinformował Rich Briggs, czyli starszy dyrektor Crystal Dynamics.

„Wszystko zależy od tego, jak bardzo gracze będą chcieli poznać grę. Jeśli jednak spojrzysz na poprzednie produkcje Crystal Dynamics, zauważysz, że główny wątek fabularny można ukończyć w około 10 do 12 godzin” – wyjaśnił Briggs.

Przedstawiciel studia Crystal Dynamics nie ujawnił dokładnych wartości, dotyczących najnowszej gry o Avengersach. Podkreślił jednak, że długością rozgrywki, będzie dorównywać ostatnim odsłonom serii Tomb Raider.

„Aby wykonać wszystkie dostępne aktywności w grach z serii Tomb Raider, musisz przygotować się na około 30 godzin rozgrywki. Nie chcemy podawać dokładnych liczb, ale może to być coś porównywalnego, do tego, co robiliśmy w przeszłości” – poinformował.

Briggs podkreślił jednocześnie, że tytuł otrzyma także wsparcie po premierze, jak np. nowe postacie, co może wpłynąć na długość rozgrywki.

Przypomnijmy, że twórcy ujawnili ostatnio, że do grona grywalnych postaci dołączy Kamala Khan, znana również pod pseudonimem Ms. Marvel.

Marvel’s Avengers zmierza na komputery osobiste, a także na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 15 maja 2020 roku.

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-avengers-main-story-is-10-12-hours-long-total-content-of-around-30-hours

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów