Marvel’s Avengers – Kamala Khan kolejną grywalną postacią

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Marvel's Avengers Kamala Khan
Marvel's Avengers Kamala Khan

Firma Square Enix poinformowała, że Kamala Khan pojawi się w grze Marvel’s Avengers i będzie jedną z grywalnych postaci. Zapowiedzi, która miała miejsce na targach Comic-Con w Nowym Jorku, towarzyszył również zwiastun.

Kamala Khan znana także pod pseudonimem Ms. Marvel jest Nadczłowiekiem. Posiada zdolność rozciągania każdej części swojego ciała. Ponadto potrafi również w dowolnej chwili zmieniać swój wygląd. Cechuję ją również zwiększona siła, zręczność, szybkość oraz wytrzymałość.

Na zaprezentowanym materiale wideo, możemy przyjrzeć się jak Kamala Khan radzi sobie podczas starć z oponentami. Zwiastun ujawnia też, że to właśnie Ms. Marvel sprawi, że rozbita grupa Avengersów, ponownie stanie do walki ramię w ramię.

Zaprezentowana przez Square Enix bohaterka będzie kolejną grywalną postacią po Iron-Manie, Kapitanie Ameryce, Thorze, Hulku oraz Czarnej Wdowie.

Marvel’s Avengers zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 15 maja 2020 roku.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów