Premiera Marvel’s Avengers przełożona o kilka miesięcy

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Marvel's Avengers
Marvel's Avengers

Firma Square Enix poinformowała o przełożeniu premiery gry Marvel’s Avengers. Tytuł pierwotnie miał ukazać się 15 maja, ale twórcy potrzebują jeszcze trochę czasu na doszlifowanie projektu i ten zadebiutuje 4 września na PlayStation 4, Xbox One, PC i Google Stadia.

Scot Amos i Rona Rosenberga ze studia Crystal Dynamics wydali oświadczenie, w którym czytamy:

Dla nas samych, jako fanów, to zaszczyt i przywilej pracować z tymi legendarnymi postaciami i wiemy, co ci superbohaterowie znaczą dla nas i miłośników uniwersum. Kiedy postanowiliśmy przedstawić naszą wizję Marvel Avengers, zobowiązaliśmy się do zapewnienia oryginalnej kampanii opartej na fabule, kooperacyjnej współpracy i dostarczaniu treści na kolejne lata. W tym celu spędzimy dodatkowy czas, skupiając się na dopracowaniu gry zgodnie z wysokimi standardami, których od nas oczekują i na które zasługują fani.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów