Marvel’s Avengers – twórcy prezentują najważniejsze elementy gry

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Marvel's Avengers
Marvel's Avengers

Crystal Dynamics opublikowało nowy materiał wideo z gry Marvel’s Avengers, prezentujący najważniejsze elementy produkcji. Zwiastun zawiera również świeże fragmenty rozgrywki.

Na początku deweloperzy postanowili zarysować fabułę swojej produkcji. Następnie możemy przyjrzeć się personalizacji superbohaterów. W grze znajdzie się masa kostiumów z różnych okresów Marvela. Ponadto dostępne będą do nich także dodatki, wpływające na poszczególne atrybuty.

Nie zabraknie również klasycznych drzewek umiejętności, gdzie wykupimy nowe zdolności i zwiększymy potencjał bojowy danego herosa. W materiale możemy zauważyć, że postacie otrzymają trzy rodzaje ataków.

Deweloperzy zaprezentowali też sposób wyboru misji. Interesujące nas zadania wybierzemy z mapy świata, na której znajdować się będą dostępne wydarzenia.

Warto również wspomnieć, że jakiś czas temu twórcy ujawnili długość głównego wątku fabularnego. Okazuje się, że kampania w najnowszej produkcji Crystal Dynamics wystarczy na około 10 do 12 godzin zabawy.

Marvel’s Avengers zmierza na komputery osobiste, a także na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 15 maja 2020 roku.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów