Jiraiya pojawi się w Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Naruto To Boruto Shinobi Striker

Naruto to Boruto Shinobi Striker zostało właśnie wydane, a Bandai Namco zapowiedziało pierwszy płatny dodatek. Dzięki niemu otrzymamy nową grywalną postać i będzie nią Jiraiya.

Ninjutsu Special Training No.1 to pierwsze z dziewięciu zaplanowanych dodatków do najnowszej produkcji Bandai Namco osadzonej w świecie Naruto. Każdy z nich będzie płatny, a pierwsze kosztuje 398 yenów.

Naruto To Boruto Shinobi Strikers Scan 09 07 18

Nie zabraknie również przepustki sezonowej, która ma kosztować niecałe 3000 yenów, co da nam dostęp do każdego DLC, które wchodzi w skład Ninjutsu Special Training. W pierwszym dodatku oprócz grywalnej postaci otrzymamy również jej strój kompatybilny wyłącznie z męskimi awatarami.

Jiraiya ma również charakterystyczne dla siebie techniki walki, które być może przypadną do gustu graczom. Wszystko za sprawą wielu technik obronnych, które z pewnością wpłyną pozytywnie na przebieg walk.

Produkcja Bandai Namco jest już dostępna na PlayStation 4, Xboksie One i PC.

Źródło: https://gematsu.com/2018/09/naruto-to-boruto-shinobi-strikers-dlc-character-jiraiya-announced

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów