Iron Harvest – cel na Kickstarterze osiągnięty w 36 godzin

Dagmara Kottke | | Przeczytasz w 1 minutę
Iron Harvest
Iron Harvest

13 marca informowaliśmy o rozpoczęciu na Kickstarterze zbiórki na grę Iron Harvest – inspirowaną serią Company of Heroes strategię czasu rzeczywistego, osadzoną w realiach uniwersum 1920+. Okazało się, że cel zbiórki – 450 tysięcy dolarów – został bardzo szybko osiągnięty: sympatycy projektu potrzebowali na to niespełna 36 godzin.

Wygląda na to, że graczom podoba się pomysł połączenia walk taktycznych na frontach I wojny światowej z futurystyczną wizją wszechobecnych robotów. Fakt, że zbiórka trwała bardzo krótko, zaskoczył pozytywnie twórców Iron Harvest, którzy na stronie Kickstartera gorąco dziękują graczom za pomoc. Crowdfunding strategii miał trwać jeszcze 30 dni.

Od niedzieli w sieci jest dostępny sześciominutowy gameplay z RTS-a. Tworzeniem gry zajmuje się niemieckie studio KING Art Games, które opracowało takie tytuły jak The Raven: Legacy of a Master Thief czy seria The Book of Unwritten Tales.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów