Iron Harvest – ruszył Kickstarter RTS-a w uniwersum 1920+

Dagmara Kottke | | Przeczytasz w 2 min.
Iron Harvest
Iron Harvest

Dziś ruszył Kickstarter strategii osadzonej w realiach uniwersum 1920+ – alternatywnej rzeczywistości wykreowanej przez Jakuba Różalskiego. Inspirowany serią Company of Heroes RTS ma przenosić gracza do czasów I wojny światowej, gdzie na porządku dziennym jest kontakt ludzi z olbrzymimi maszynami zwanymi mechami, które w twórczości Jakuba Różalskiego na dobre wpisały się w krajobraz tamtych czasów.

Od niedzieli w sieci jest dostępny sześciominutowy gameplay z gry. Tworzeniem RTS-a zajmuje się niemieckie studio KING Art Games, odpowiedzialne za powstanie takich tytułów jak The Raven: Legacy of a Master Thief czy seria The Book of Unwritten Tales.

Zgodnie z informacjami na oficjalnej stronie Iron Harvest, twórcy gry chcą położyć nacisk na rozwiązania taktyczne – to one, nie elementy akcji, mają być kluczem do sukcesu w poszczególnych kampaniach. Ważne więc będą umiejętności planowania i strategicznego myślenia, nie zaś – jak to określają twórcy – „liczba kliknięć na sekundę”.

Osoby zainteresowane dołożeniem cegiełki do sukcesu powstającej produkcji odsyłamy na jej stronę na Kickstarterze. Na ewentualne „dorzucenie się” do budżetu gry gracze mają 31 dni. Premiera gry planowana jest na grudzień 2019 roku.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów