Destiny 2 – zajmuje trzy pierwsze miejsca w rankingu w serwisie Steam

Destiny 2
Destiny 2

Produkcja Bungie zajęła pierwsze trzy miejsca wśród gier, które generują największy przychód w platformie Steam (od 7 do 13 października). Destiny 2 jest dostępne za darmo w serwisie Steam od 1 października. Jak widać po przejściu na model F2P, gra na siebie sporo zarabia.

Precyzując, pierwsze trzy miejsca zajęły dodatki do Destiny 2. Pierwsze i drugie należy do najnowszego DLC pt. Twierdza Cienia. Na trzeciej pozycji jest natomiast wcześniejsze rozszerzenie do gry pt. Porzuceni. „Dodatek przynosi wiele dobrego do świata Destiny 2” – głosi nasza recenzja Destiny 2 Porzuceni.

Na kolejnych pozycjach rankingu znajduje się m.in. Playerunknown’s Battlegrounds, Grand Theft Auto 5, dodatek Sid Meier’s Civilization 6: Gathering Storm.

Pełen ranking produkcji generujących największy przychód na platformie Steam przejrzycie poniżej:

Steam Charts (od 7 do 13 października)

  1. Destiny 2: Twierdza cieni, Digital Deluxe Edition
  2. Destiny 2: Twierdza cieni
  3. Destiny 2: Porzuceni
  4. Valve Index VR Kit
  5. Playerunknown’s Battlegrounds
  6. Code Vein
  7. Grand Theft Auto 5
  8. No Man’s Sky
  9. Sid Meier’s Civilization 6: Gathering Storm
  10. Indivisible

Jeśli chcecie zagrać w Destiny 2, nie musicie kupować na start powyższych dodatków.  Darmowa zawartość, jaką Bungie udostępniło w modelu F2P, wygląda naprawdę okazale. Poza podstawką gry są dostępne dwa dodatki Klątwą Ozyrysa oraz Strategos. Wszystko to zapewnia sporo godzin gry.

Destiny 2 Darmowa Zawartośc
Destiny 2 Darmowa Zawartośc