Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Destiny 2 od dzisiaj przechodzi na model free 2 play

Dziś od godziny 19:00 Destiny 2 przechodzi na model free 2 play. Oznacza to, że produkcje będziecie mogli ogrywać za darmo na wszystkich trzech platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC (Steam). Produkcja wspiera funkcję cross save, więc swoje postępy swobodnie możecie przenosić pomiędzy platformami.

Trzeba przyznać, że darmowa zawartość, jaką Bungie udostępniło na start, wygląda naprawdę okazale. Poza podstawką gry w modelu F2P są dostępne dwa dodatki Klątwą Ozyrysa oraz Strategos.

Destiny 2 Darmowa Zawartośc

Destiny 2 darmowa zawartość

Destiny 2 za darmo – co zawiera wersja F2P?

Podstawowa wersja Destiny 2 kolejny raz zabiera graczy w epicką podróż po wszechświecie, by ocalić ludzkość przed całkowitą zagładą. Fabuła gry przedstawia upadek azylu ludzkości. Ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi upadło i zostało zajęte przez nowego przeciwnika Czerwony Legion. Oczywiście naszym zadaniem będzie stworzenie Strażnika, który ochroni ludzką rasę i pokona najeźdźcę.

Pierwszy dodatek pt.  Klątwa Ozyrysa, rozgrywa się po wydarzaniach z kampanii Destiny 2. Nasz strażnik zostanie wysłany na Merkurego w poszukiwaniu Ozyrysa, najpotężniejszego Strażnika, który przed laty został zesłany na banicję. Ozyrys ma nam pomóc w walce przeciwko rosnącym w siłę Weksom. Klątwa Ozyrysa dodaje nowy rozdział do świata Destiny 2, poszerzający uniwersum o dodatkową, zrealizowaną w filmowym stylu kampanię, a także nowe kierunki eksploracji. Dodatek oprócz kampanii fabularnej oferuje nową lokację, przestrzeń społecznościową zwaną Latarnią, nowe szturmy, misje patrolowe i rajd.

Kolejny dodatek udostepniony za darmo w Destiny 2 pt. StrategOS przedstawia zupełnie nową postać Any Bray. Strażniczka, która dawno została uznana za zaginioną, poszukuje połączenia z przeszłością, które może zaginąć na zawsze pod polarnymi czapami lodowymi Marsa. Zadaniem gracza jest pomóc Anie odkryć jej przeszłość i zniszczyć ogromnego boga-czerwia Roju, zanim będzie za późno.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement