Destiny 2: Porzuceni – zapowiedź fabuły

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Destiny 2 Porzuceni
Destiny 2 Porzuceni

W czasie występnie Sony na konferencji E3 przedstawiono krótki zwiastun fabularny zbliżającego się dodatku do Destiny 2 pt. Porzuceni.

Na Rafie zapanowało bezprawie, a najgroźniejsi przestępcy w galaktyce – baronowie oraz Uldren Sov – zorganizowali ucieczkę z Więzienia Starszych. Wraz z Cayde’em-6 zostajecie wysłani, aby zaprowadzić porządek w ogarniętym chaosem więzieniu, ale sprawy nie idą zgodnie z planem. Cayde-6 stawia czoła przygniatającym siłom wroga i płaci za to najwyższą cenę. Wyruszasz samotnie na Rafę bez upoważnienia Straży Przedniej, by wziąć sprawiedliwość w swoje ręce. Eksploruj nowe miejsca, przebudź nowe moce, zdobądź wiele nowych broni i odkryj dawno zapomniane tajemnice Przebudzonych. Rozpoczęły się łowy – źródło opis filmu z YouTube.

Poza nową fabułą dodatek ma wprowadzić ze sobą wiele nowości do świata gry jak nowe miejscówki, rajd, tryb Gambit, bronie, pancerze, etc. Więcej informacji na jego temat znajdziecie tutaj.

Dodatek zadebiutuje 4 września na PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Sinner: Sacrifice for Redemption już dostępny na platformie Discord - https://t.co/V1N4oAm9Sj https://t.co/cY0JxVeEG3
Nowa odsłona Splinter Cell zostanie zapowiedziana podczas X018? - https://t.co/v9bn8Kyfi1 https://t.co/36l6IBdD6h

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch