Destiny 2 – ogromna ilość nowej zawartości już wkrótce

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Niedawno odbyła się premiera nowego dodatku do Destiny 2StrategOS, jednak mimo to twórcy gry nie zamierzają zwalniać tempa. Bungie podzieliło się planami na ich produkcję na najbliższe miesiące i wygląda na to, że gracze nie będą mieli na co narzekać. Niżej możecie zobaczyć rozpiskę.

Destiny 2 rozpiska

Kolejna duża aktualizacja do Destiny 2 pojawi się pod koniec tego miesiąca i będziemy mogli się spodziewać udoskonalenia Rajdów, ulepszeń egzotycznych zbroi  i Crucible Labs, czyli serweru testowego, który umożliwi graczom wczesne wypróbowanie nowych trybów oraz systemu walki PvP.

Następnie w lipcu Destiny 2 otrzyma nowe sezonowe wydarzenie – Solstice of Heroes, które wprowadzi nowe nagrody i doda format Prestiż do dwóch pierwszych Rajdów. Następna aktualizacja będzie miała miejsce we wrześniu, która również przyniesie nowe tryby, nagrody, przedmioty i wiele więcej.

Naszą recenzje Destiny 2 możecie znaleźć tutaj, recenzje dodatku StrategOS pod tym linkiem. DLC Klątwa Ozyrysa recenzowaliśmy tutaj.

Destiny 2 jest od września dostępne na komputery osobiste z systemem Windows oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Destiny 2 – zwiastun produkcji

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów