Destiny 2 – nowy zwiastun oraz pierwszy fragment rozgrywki

destiny 2 1 e1490645651491

Już za nami pierwszy pokaz rozgrywki z Destiny 2. Bungie podczas specjalnej transmisji zaprezentowało nowy zwiastun gry oraz dziesięciominutowy gameplay. Materiały są ze sobą powiązane. Na filmowy zwiastunie pokazano ile wysiłku kosztowała Strażników oraz cywilów odbudowa Ostatniego Miasta na Ziemi. Z kolei na gamepla’u zaprezentowano atak na Wieżę i  ostatni azyl ludzkości. Zamie kolejny raz  została zniszczona i trafiła  pod okupację nowego, potężnego wroga znanego  jako Czerwony Legion.

Pod względem grafiki gra prezentuje się obłędnie, zresztą podobnie jak pierwsza część. Jeśli chodzi i gameplay, to nie widać znaczącej różnicy. Modyfikacji uległy ciosy specjalne, z kolei HUD został praktycznie nietknięty. Po co zmieniać coś się doskonale sprawdzało.

Podczas pokazu przedstawione zostały szczegóły społecznościowych i kooperacyjnych aspektów gry – w tym zupełnie nowej funkcji, Gier z przewodnikiem – ukazując przy okazji całkiem nowe rejony gry. W grze wieloosobowej również zajadą zmiany. Na obecną chwilę wiemy, że dodany zostanie nowy tryb – Odliczanie. Od 8 września gra dostępna będzie na PlayStation 4 (z czasowo ekskluzywną zawartością), Xbox One oraz – po raz pierwszy, na PC.

Zwiastun Destiny 2

Gameplay Destiny 2

Destiny 2 – gameplay trailer