Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Bungie zapowiedziało rozszerzenie Destiny 2: Shadowkeep oraz wersję free-to-play

Destiny 2 Shadowkeep
Destiny 2 Shadowkeep

Choć dzisiaj na brak dużych newsów nie mogliśmy narzekać, to jednak najwięcej atrakcji dostarczyło nam Bungie, które najwyraźniej nie próżnowało po rozstaniu z Activision.

Rozszerzenie Destiny 2: Shadowkeep

Druga odsłona kosmicznego sieciowego FPS-a otrzyma dwa lata po premierze olbrzymie rozszerzenie. Shadowkeep zadebiutuje dokładnie 17 września bieżącego roku i zabierze nas na Księżyc. Jest to lokacja dobrze znana fanom uniwersum z pierwszego Destiny, a szczególności z pierwszego DLC zatytułowanego The Dark Below. Dodatek będzie kosztował około 140 zł i zapewni dostęp do wszystkich nowości, które będą debiutowały podczas nowego sezonu.

Co ważne, gracze, którzy nie myślą o zakupie Shadowkeep, nie muszą się martwić. Dodatek nie będzie ograniczał dostępu do wcześniejszych aktywności podstawowej wersji gry i późniejszych rozszerzeń.

Darmowa wersja Destiny 2: New Light

Destiny 2: New Light to darmowa wersja strzelanki w modelu free-to-play. Zadebiutuje ona na wszystkich platformach i jej zadaniem będzie zachęcenie graczy do zakupu rozszerzeń – czy to nowego Shadowkeep, czy też wcześniejszego Forsaken.

Destiny 2 otrzyma opcję cross saves

Graliście w Destiny 2 na PC, ale teraz chcecie pograć z kumplami na PlayStation 4 lub Xbox One? Nie ma problemu. Bungie wprowadzi opcję cross saves, dzięki której w dowolnym momencie będziemy mogli przenieś postęp gry na inną platformę.

Destiny 2 zawita na Steam

Do tej pory strzelanka była dostępna na PC na platformie Battle.net, jednak rozwód z Bungie z Activision sprawił, że deweloper musiał zacząć szukać nowego domu, dla swojej bazy graczy pecetowych. Wybór padł na platformę Steam. Kontrowersji więc będzie.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement