Bungie szykuje cykl kluczowych aktualizacji do Destiny 2

Destiny 2 aktualizacja 1.13 e1513172008894

Studio Bungie ujawniło wczoraj dalsze plany dotyczące rozwoju Destiny 2. Wczorajsza aktualizacja 1.1.2, jest pierwszą z cyklu patchy, które mają wprowadzić do endgame wiele kluczowych zmian i tym samym przygotować kosmicznego FPS-a do trzeciego sezony.

Kolejna duża aktualizacja, oznaczona numerem 1.1.3 zostanie udostępniona jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie 27 lutego i wprowadzi między innymi punktację i rankingi dla Nocnych Szturmów. Miesiąc później, za sprawą aktualizacji 1.1.4, do gry trafią modyfikatory dla Heroicznych Szturmów, a także rozgrywki w Tyglu w znanym z poprzedniej części formacie 6 na 6. W maju natomiast, wraz ze startem trzeciego sezonu, gracze otrzymają możliwość tworzenia prywatnych meczy PvP, a Raid – Pożeracz Światów, otrzyma prestiżowy poziom trudności. Zwiększone zostanie również miejsce w schowku, aby gracze mogli pomieścić jeszcze więcej skarbów.

Destiny 2 W 2018 Roku
Destiny 2 w pierwszej połowie 2018 roku

Destiny 2 debiutowało na konsolach PlayStation 4 i Xbox One na początku września zeszłego roku, a miesiąc później pojawiło się w edycji na PC. Choć tytuł był o wiele cieplej przyjęty przez recenzentów od pierwszej części, to jednak źle zaprojektowany endgame sprawił, że już po kilku tygodniach, do tej pory wierna społeczność gry, zaczęła opuszczać najnowszą produkcję Bungie.