Bungie szykuje cykl kluczowych aktualizacji do Destiny 2

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Studio Bungie ujawniło wczoraj dalsze plany dotyczące rozwoju Destiny 2. Wczorajsza aktualizacja 1.1.2, jest pierwszą z cyklu patchy, które mają wprowadzić do endgame wiele kluczowych zmian i tym samym przygotować kosmicznego FPS-a do trzeciego sezony.

Kolejna duża aktualizacja, oznaczona numerem 1.1.3 zostanie udostępniona jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie 27 lutego i wprowadzi między innymi punktację i rankingi dla Nocnych Szturmów. Miesiąc później, za sprawą aktualizacji 1.1.4, do gry trafią modyfikatory dla Heroicznych Szturmów, a także rozgrywki w Tyglu w znanym z poprzedniej części formacie 6 na 6. W maju natomiast, wraz ze startem trzeciego sezonu, gracze otrzymają możliwość tworzenia prywatnych meczy PvP, a Raid – Pożeracz Światów, otrzyma prestiżowy poziom trudności. Zwiększone zostanie również miejsce w schowku, aby gracze mogli pomieścić jeszcze więcej skarbów.

Destiny 2 W 2018 Roku

Destiny 2 w pierwszej połowie 2018 roku

Destiny 2 debiutowało na konsolach PlayStation 4 i Xbox One na początku września zeszłego roku, a miesiąc później pojawiło się w edycji na PC. Choć tytuł był o wiele cieplej przyjęty przez recenzentów od pierwszej części, to jednak źle zaprojektowany endgame sprawił, że już po kilku tygodniach, do tej pory wierna społeczność gry, zaczęła opuszczać najnowszą produkcję Bungie.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów