Aiden Pearce grywalną postacią w Watch Dogs: Legion

Watch Dogs Legion Aiden Pearce
Watch Dogs Legion Aiden Pearce

Podczas wydarzenia Ubisoft Forward ujawniono, że do nadchodzącego Watch Dogs: Legion powróci Aiden Pearce, dobrze znany fanom serii protagonista pierwszej części. Co więcej, będzie on grywalną postacią.

Jest w tym pewien haczyk, gdyż Mściciel pojawi się dopiero po premierze w formie dodatku DLC zawierającego się w Season Passie. DLC poświęcone Aidenowi ma zaoferować dedykowany wątek fabularny, który zaprezentuje dalsze losy bohatera. Ma być to rozszerzenie samodzielne, czyli zapewne nie będzie ono wymagało do uruchomienia pełnej wersji podstawowej gry.

Wraz z tym ogłoszeniem ujawniono także, że do gry trafi brytyjski raper Stormzy, który otrzyma swoją unikalną misję. Przypomnijmy, że akcja gry będzie miała miejsce w Londynie, więc z pewnością będzie to ciekawe puszczenie oka dla fanów muzyka.

Premiera Watch Dogs: Legion została zaplanowana na 29 października 2020 roku. Tytuł ukaże się na PC, XONE i PS4. Wersja na nowe konsole Microsoftu pojawi się zaś 10 listopada. Nie wiemy, kiedy będzie miała miejsce premiera na PS5.