Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

XSX

Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje w dniu premiery Xbox Series X

Assassin's Creed Valhalla
Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft szykuje mocne uderzenie na premierę najnowszych konsol Microsoftu i z tego powodu postanowił nawet przyśpieszyć premierę Assassin’s Creed Valhalla. Tytuł miał pierwotnie pojawić się w sklepach 17 listopada, ale wraz z Watch Dogs: Legion, zostanie tytułem startowym Xbox Series X i Xbox Series S. Przypomnijmy, że obie platformy zadebiutują 10 listopada.

Ubisoft potwierdziła, że Assassin’s Creed Valhalla, najnowsza odsłona serii Assassin’s Creed, zostanie wydana w dniu 10 listopada na konsolach Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 4, a także na platformach Epic Games Store i Ubisoft Store dostępnych na komputerach Windows PC oraz w usługach UPLAY+ i Stadia. Tym samym Assassin’s Creed Valhalla oraz Watch Dogs: Legion będą tytułami startowymi konsol Xbox Series X | S, a także ukażą się na konsoli PlayStation 5 w dniu jej premiery.

Oczywiście uspokajamy, że posiadacze obecnych platform, będą mogli zagrać w Watch Dogs: Legion według wcześniejszych zapowiedzi, czyli od 29 października 2020 roku.

Na Xbox Series X Assassin’s Creed Valhalla będzie działał w rozdzielczość 4K w 60 klatkach na sekundę. A w Watch Dogs: Legion wykorzysta technologię Raytracing szczególnie rzucającą się w oczy w takich lokalizacjach jak Piccadilly Circus czy Camden High Street – obu oświetlonych neonami oraz wielkimi telebimami.

Dodatkowo obie gry Ubisoftu zaoferują tekstury w wyższej rozdzielczości, ulepszone cienie, a także szybszy dostęp do otwartego świata. Zarówno Assassin’s Creed Valhalla jak i Watch Dogs: Legion skorzystają z opcji Smart Delivery, pozwalając graczom kupić grę raz i korzystać z niej zarówno na Xbox One oraz Xbox Series X i S. Dzięki zapisowi postępu w chmurze możliwe będzie kontynuowanie rozgrywki pomiędzy obiema platformami.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement