Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

Watch Dogs Legion – zapisy z PS4 będą działać na PS5

Watch Dogs Legion e1597607574574

Twórcy Watch Dogs Legion potwierdzili, że gracze będą mogli rozpocząć rozgrywkę na konsoli PlayStation 4, a następnie kontynuować ją na PlayStation 5.
W sprawie nowej platformy Sony wciąż panuje spore zamieszanie, zwłaszcza jeśli chodzi o przenoszenie postępów gry na nową generację. W grach online, takich jak Destiny 2, Rainbow Six Siege czy The Division 2, dane są przechowywane na serwerze, więc transfer przebiega płynnie, jednak problemy pojawiają się w przypadku gier dla jednego gracza.

Oto gry, w których potwierdzono przenoszenie zapisów z PS4 na PS5:

  • Spider-Man: Miles Morales
  • Watch Dogs: Legion

Opcja ta z kolei nie zadziała w:

  • Odświeżonej wersji Marvel’s Spider-Man
  • Yakuza: Like a Dragon
  • DiRT 5
  • Maneater

Sytuacja w innych projektach, jak chociażby Assassin’s Creed Valhalla  czy Wiedźmin 3: Dziki Gon, wciąż nie jest znana, a sami deweloperzy nie śpieszą się z ujawnieniem takich cech technicznych.

Ciekawe również jak będzie wyglądała sytuacja z Cyberpunk 2077. Gra zostanie wydana 19 listopada i na nowych konsolach zadziała tylko w trybie kompatybilności wstecznej, podczas gdy pełnoprawne wersje nextgen pojawią się dopiero w 2021 roku. Na Xbox Series X zapisy zostaną przeniesione dzięki Smart Delivery, ale czy zostaną przeniesione na PlayStation 5?

Watch Dogs: Legion zadebiutuje 29 października na PS4, Xbox One i PC, 10 listopada na Xbox Series i 12 listopada na PlayStation 5. Kupujący grę na konsole obecnej generacji, aktualizację do nextgena otrzymamy za darmo.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement