Zobacz pierwszy zwiastun Witchfire, strzelanki od The Astronauts

Witchfire
Witchfire

The Astronauts to warszawskie studio, które ma na swoim koncie światowy przebój zatytułowany Zaginięcie Ethana Cartera. Tym razem twórcy nie przygotowują kolejny symulator chodzenia, na co mogą wskazywać pierwsze fragmenty poniższego materiału, ale pełnokrwisty FPS zatytułowany Witchfire.

Produkcja będzie pierwszoosobowym shooterem w klimatach mrocznego fantasy. Adrian Chmielarz informuje, że do ukończenia prac nad grą jest jeszcze daleka droga i na razie jedyną wersję jaką mogą zapowiedzieć, to ta na PC. Nie wykluczone, że gra podobnie jak The Vanishing of Ethan Carter, za pierwszym razem zadebiutuje w edycji na komputery osobiste, a dopiero kilka miesięcy później pojawi się wersja na konsole.

Trwający zaledwie nieco ponad minutę teaser zwiastuje bardzo klimatyczną grę ze świetną oprawą graficzną. Poprzedni projekt The Astronauts oraz fakt, że Chmielarz maczał wcześniej palce przy takich produkcjach jak Painkiller czy Bulletstorm, sprawia, że oczekiwania wobec jego najnowszego projektu nie mogą być małe.

Zwiastun Witchfire

Screenshots Witchfire