Layers of Fear 2, Chernobylite i Witchfire na Pixel Heaven 2019

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Pixel Heaven 2019
Pixel Heaven 2019

Jutro startuje impreza Pixel Heaven 2019, na której nie zabraknie największych nadchodzących polskich produkcji. Bloober Team zorganizuje przedpremierowy pokaz Layers of Fear 2, czyli wyczekiwanej drugiej części horroru z 2016 roku. Nie zabraknie także materiałów z Chernobylite. Nowa produkcja The Farm 51 zapowiada się bardzo ciekawie i zadebiutować ma jeszcze w tym roku. Na pewno każdy świeży fragment z rozgrywki spotka się z olbrzymim zainteresowaniem ze strony graczy.

Wisienką na torcie mają być nowe informacje o Witchfire, o którym opowie sam Adrian Chmielarz. Kto wie, być może poznamy przybliżoną datę premiery.

Międzynarodowy Festiwal Niezależnych Gier Wideo i Retro Pixel Heaven 2019 startuje jutro w Zajezdni Autobusowej MZA przy ul. Włościańskiej 52 w Warszawie. Impreza będzie trwała do niedzieli.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów