Zaginięcie Ethana Cartera zadebiutuje jutro na Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Rodzime studio The Astronauts pracuje aktualnie nad klimatyczną strzelanką Witchfire, ale mimo to znalazło trochę czasu by wspólnie z SPIN Software przenieść swój największy hit na konsolę Nintendo. Kultowa już gra przygodowa jaką jest Zaginięcie Ethana Cartera, zadebiutuje na Switch 15 sierpnia.

Tytuł pierwotnie pojawił się na PC w 2014 roku zgarniając wiele prestiżowych nagród, a następnie zadebiutował na konsolach PlayStation 4 (2015) i Xbox One (2018).

W Zaginięciu Ethana Cartera wcielamy się w Paula Prospero, detektywa specjalizującego się w okultyzmie, który otrzymuje niepokojący list od Ethana Cartera. Gdy okaże się, że chłopiec jest w poważnym niebezpieczeństwie, Paul przybywa do jego domu w Red Creek Valley, gdzie sytuacja okazuje się gorsza, niż sobie to wyobrażał. Ethan znika w następstwie brutalnego morderstwa, które może nie być jedyną zbrodnią w okolicy, której warto się przyjrzeć.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów