Zobacz pierwszy fragment rozgrywki z Layers of Fear 2

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Layers Of Fear 2
Layers of Fear 2

W sieci pojawił się kilkunastominutowy gameplay z Layers of Fear 2, czyli drugiej odsłony horroru z 2016 roku od krakowskiego studia Bloober Team. Produkcja ma się ukazać jeszcze w tym roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Tym razem nie wcielmy się w malarza pracującego nad swoim nowym dziełem, ale twórcy nie odeszli zbyt daleko od obranej w pierwszej części konwencji. Tym razem będziemy mieli bowiem do czynienia z dziełem filmowych. Sam schemat rozgrywki również nie ulegnie diametralnym zmianą i wygląda na to twórcy postawią na te samem metody straszenia, choć oczywiście nie oznacza to, że nas czymś nie zaskoczą. Layers of Fear 2 będzie więc pierwszoosobową przygotówką z dreszczykiem, w której będziemy eksplorować ciasne lokacje, w celu rozwikłania tajemnicy. Nie zabraknie zabawy perspektywą oraz przeraźliwych i nagłych zmian otoczenia.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów