Zobacz nowy zwiastun Agents of Mayhem

Premiera gry już w sierpniu.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

W sieci pojawił się nowy zwiastun Agents of Mayhem – nadchodzącej gry od twórców kultowej serii Saint’s Row. W materiale wideo autorzy skupili się na pojazdach, którymi przyjdzie graczom poruszać się po ulicach Seulu – miasta w którym rozgrywa się akcja szalonej strzelaniny.

Seul to rozległa metropolia. Jeśli agenci nie używają do poruszania się po niej teleportacji lub nie wspinają się po szkieletach masywnych budynków, to mogą zasiąść za kierownicą jednego z luksusowych samochodów stworzonych przez geniusza automotoryzacji – Quartermile’a. Jako dodatek każde auto – tak dla zabawy – ma wbudowany moduł SI, pozwalający na pogaduchy podczas jazdy.

Zwiastun Agents of Mayhem

Premiera Agents of Mayhem 18 sierpnia. Grę w Polsce wyda firma Techland – partner firmy Koch Media i będzie ona dostępna w edycji na komputery PC (w cenie 199,90 zł) oraz konsole PlayStation 4 oraz Xbox One (259,90 zł).

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów