Zobacz 20 minut z rozgrywki Green Hell. Polski survival zapowiada się rewelacyjnie

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Green Hell
Green Hell

Dwa dni temu prezentowaliśmy pierwszy zwiastun gry Green Hell, survivalowej gry przygodowej osadzonej w lasach deszczowych Amazonii. Produkcja rodzimego studia Creepy Jar, złożonego między innymi z byłych pracowników firmy Techland, zapowiada się rewelacyjnie, a opublikowany dzisiaj 20 minutowy materiał prezentujący czysty gameplay, podtrzymuje pierwsze dobre wrażenie.

Na materiale zaprezentowano podstawowe mechaniki gry, system craftingu i niebezpieczeństwa, z którymi przyjdzie graczowi stawić czoła. Ciekawym rozwiązaniem jest system obserwacji własnego ciała. Jest to bardzo ważny element, gdyż zagrożenie dla naszego zdrowia może przyjść nie tylko z otoczenia, ale również od nas samych, gdy np. zaniedbamy ranę.

Green Hell

Green Hell będzie symulatorem przetrwania z perspektywy pierwszej osoby. Jego akcja zostanie osadzona w wielkim otwartym świecie, z cyklem dnia i nocy oraz dynamicznie zmieniającą się pogodą. Dużym atutem produkcji będzie jej oprawa graficzna, o czym zresztą szybko się przekonacie oglądając opublikowany poniżej materiał.

Green Hell zadebiutuje latem na platformie Steam w fazie Early Access. Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One są w planach, ale nie znamy ich planowanej daty premiery.

Green Hell – gameplay

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Metro Exodus – grafiki prezentujące postacie i potwory https://t.co/vLquMzNjX1 https://t.co/kFi61YuWiW
Fabularny zwiastun Far Cry New Dawn https://t.co/Dltgz62MBN https://t.co/M06xMFXGxq

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch