Green Hell – wraz z najnowszą aktualizacją do gry zawitały nowości

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
Green Hell
Green Hell

Green Hell zaliczyło sukces już podczas pobytu w Early Access. Po premierze było tylko lepiej, gra została bardzo dobrze przyjęta przez graczy i recenzentów. Sukces sprzedażowy pozwolił polskiemu Creepy Jar na rozwijanie swojej produkcji. Najświeższa aktualizacja wprowadziła do gry kilka istotnych zmian. Poniżej możecie zapoznać się z wszystkimi nowościami w takiej formie, w jakiej przedstawiają je twórcy:

Mechanika uprawy roślin – w Green Hell pojawiło się 15 roślin gotowych do uprawy. Gra umożliwia m.in. wydobywanie nasion z owoców i przesadzanie pędów bambusa. Gracze zyskali właśnie nowy sposób pozyskiwania żywności w trudnym do przeżycia środowisku Amazonii.

Nowe konstrukcje – gracze mogą zbudować małe i duże skrzynie do sadzenia roślin. Wszystko w zależności od potrzeb naszego obozowiska.

Nawóz – niektóre znalezione przedmioty mogą być użyte jako nawóz, który pomoże osiągnąć lepszy i szybszy wzrost roślin w naszym przyobozowym ogrodzie. Oczywiście wszystkie rośliny mogą rosnąć bez tego typu dodatków, ale nawożenie przyniesie znaczenie lepszy efekt.

Nasiona – zbierz nasiona z roślin owocowych, które znajdziesz w środowisku naturalnym i zacznij uprawiać je w obozie. Na pewno odwdzięczą się pożywnymi owocami.

Wszystkie rośliny potrzebują odrobiny troski i uwagi – prawidłowe nawadnianie i nawożenie jest niezbędne, aby cieszyć się zdrowym ogródkiem!

Trzeba przyznać, że nowości prezentują się ciekawie. Gracze z pewnością docenią nowe mechaniki. W najbliższych miesiącach pojawią się kolejne aktualizacje, a z planem rozwoju Green Hell możecie zapoznać się na poniższej grafice.

Green Hell Road Map

Green Hell Road Map

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów