Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Green Hell – wraz z najnowszą aktualizacją do gry zawitały nowości

Green Hell
Green Hell

Green Hell zaliczyło sukces już podczas pobytu w Early Access. Po premierze było tylko lepiej, gra została bardzo dobrze przyjęta przez graczy i recenzentów. Sukces sprzedażowy pozwolił polskiemu Creepy Jar na rozwijanie swojej produkcji. Najświeższa aktualizacja wprowadziła do gry kilka istotnych zmian. Poniżej możecie zapoznać się z wszystkimi nowościami w takiej formie, w jakiej przedstawiają je twórcy:

Mechanika uprawy roślin – w Green Hell pojawiło się 15 roślin gotowych do uprawy. Gra umożliwia m.in. wydobywanie nasion z owoców i przesadzanie pędów bambusa. Gracze zyskali właśnie nowy sposób pozyskiwania żywności w trudnym do przeżycia środowisku Amazonii.

Nowe konstrukcje – gracze mogą zbudować małe i duże skrzynie do sadzenia roślin. Wszystko w zależności od potrzeb naszego obozowiska.

Nawóz – niektóre znalezione przedmioty mogą być użyte jako nawóz, który pomoże osiągnąć lepszy i szybszy wzrost roślin w naszym przyobozowym ogrodzie. Oczywiście wszystkie rośliny mogą rosnąć bez tego typu dodatków, ale nawożenie przyniesie znaczenie lepszy efekt.

Nasiona – zbierz nasiona z roślin owocowych, które znajdziesz w środowisku naturalnym i zacznij uprawiać je w obozie. Na pewno odwdzięczą się pożywnymi owocami.

Wszystkie rośliny potrzebują odrobiny troski i uwagi – prawidłowe nawadnianie i nawożenie jest niezbędne, aby cieszyć się zdrowym ogródkiem!

Trzeba przyznać, że nowości prezentują się ciekawie. Gracze z pewnością docenią nowe mechaniki. W najbliższych miesiącach pojawią się kolejne aktualizacje, a z planem rozwoju Green Hell możecie zapoznać się na poniższej grafice.

Green Hell Road Map

Green Hell Road Map

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement