Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Green Hell – wraz z najnowszą aktualizacją do gry zawitały nowości

Green Hell
Green Hell

Green Hell zaliczyło sukces już podczas pobytu w Early Access. Po premierze było tylko lepiej, gra została bardzo dobrze przyjęta przez graczy i recenzentów. Sukces sprzedażowy pozwolił polskiemu Creepy Jar na rozwijanie swojej produkcji. Najświeższa aktualizacja wprowadziła do gry kilka istotnych zmian. Poniżej możecie zapoznać się z wszystkimi nowościami w takiej formie, w jakiej przedstawiają je twórcy:

Mechanika uprawy roślin – w Green Hell pojawiło się 15 roślin gotowych do uprawy. Gra umożliwia m.in. wydobywanie nasion z owoców i przesadzanie pędów bambusa. Gracze zyskali właśnie nowy sposób pozyskiwania żywności w trudnym do przeżycia środowisku Amazonii.

Nowe konstrukcje – gracze mogą zbudować małe i duże skrzynie do sadzenia roślin. Wszystko w zależności od potrzeb naszego obozowiska.

Nawóz – niektóre znalezione przedmioty mogą być użyte jako nawóz, który pomoże osiągnąć lepszy i szybszy wzrost roślin w naszym przyobozowym ogrodzie. Oczywiście wszystkie rośliny mogą rosnąć bez tego typu dodatków, ale nawożenie przyniesie znaczenie lepszy efekt.

Nasiona – zbierz nasiona z roślin owocowych, które znajdziesz w środowisku naturalnym i zacznij uprawiać je w obozie. Na pewno odwdzięczą się pożywnymi owocami.

Wszystkie rośliny potrzebują odrobiny troski i uwagi – prawidłowe nawadnianie i nawożenie jest niezbędne, aby cieszyć się zdrowym ogródkiem!

Trzeba przyznać, że nowości prezentują się ciekawie. Gracze z pewnością docenią nowe mechaniki. W najbliższych miesiącach pojawią się kolejne aktualizacje, a z planem rozwoju Green Hell możecie zapoznać się na poniższej grafice.

Green Hell Road Map

Green Hell Road Map

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

XSX

W serwisie VentureBeat ukazał się artykuł Jeffa Grubba, w którym autor wyjaśnia dlaczego akcjonariusze spółki Zenimax oddali firmę w ręce giganta z Redmond. Według...

RECENZJE GIER

Wingspan autorstwa Elizabeth Hargrave to gra planszowa, która w 2019 zachwyciła graczy na całym świecie, w tym mnie. Niestety będąc w Chinach ograniczam zakup...

RECENZJE GIER

Kojarzycie ta pływające w oczach „cosie”? Jakiś mądrala powiedziałby wam, że to męty ciała szklistego. Pff, ta, jasne! Nie słuchajcie takich osób, bo to...

PUBLICYSTYKA

Jaki internet jest najlepszy? Szybki, bezawaryjny i tani. Niestety duża część ofert dostępnych na rynku nie do końca spełnia wszystkie te kryteria, natomiast najkorzystniejsze...

Advertisement