Green Hell debiutuje w pełnej wersji i otrzymuje psychodeliczny tryb fabularny

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Green Hell
Green Hell

Green Hell po wielu miesiącach spędzonych w fazie Early Access, debiutuje w końcu w pełnej wersji. Survivalowy przebój od rodzimego studia Creepy Jar, otrzymał w związku z tym tryb fabularny, w którym bohater będzie musiał odszukać swoją dziewczynę Mię. Ta bowiem zagięła w tajemniczych okolicznościach w groźnych lasach Amazonii.

Kampania to nie wszystkie nowości. W trakcie trwania wczesnego dostępu wprowadzonych zostało wielu nowych funkcjonalności. Zaimplementowano m.in. nowe lokacje, zwierzęta, rośliny oraz niestandardowe ustawienia poziomu trudności.

Przypomnijmy, że Green Hell to survivalowa gra z otwartym światem, której twórcy zabierają nas w sam środek amazońskiego lasu deszczowego. By przetrwać musimy liczyć tylko na siebie. Za produkcję odpowiada studio Creepy Jar, w dużej mierze składające się z byłych pracowników firmy Techland.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów