Znamy zwycięzców konkursu!!! Shadow Warrior 2 i Space Hulk: Deathwing już rozdane

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Wczoraj był ostatni dzień, by wziąć udział w naszym konkursie, w którym do wygrania były gry Shadow Warrior 2 i Space Hulk: Deathwing. Wszystkim czytelnikom, którzy zdecydowali się podzielić swoją opinią odnośnie ulubionej gry wyprodukowanej lub wydanej przez firmę Techland, bardzo dziękujemy. W konkursie wzięło udział prawie 70 osób, co oczywiście bardzo nas cieszy, ale niestety choć byśmy bardzo chcieli, nie możemy nagrodzić wszystkich.

Nie owijajmy jednak w bawełnę. Zwycięzcą głównej nagrody, czyli pudełkowej wersji gry Shadow Warrior 2, została osoba kryjąca się pod loginem Defner (prosimy o maila na kontakt@gamerweb.pl w celu podania danych adresowych do wysyłki i weryfikacji adresu email). Klucz Steam do gry Space Hulk: Deathwing wędruje z kolei do Grzegorza Purgali (prosimy o kontakt na adres kontakt@gamerweb.pl).

Rozdamy także trzy nagrody niespodzianki, które trafią do następujących czytelników – Kraju, Krzysztof Zabiegliński oraz Rafał. Nagrody zostaną wysłane pocztą elektroniczną.

Nagrodzonym redakcja serwisu Gamerweb.pl serdecznie gratuluje.

Wszystkim nienagrodzonym życzymy szczęścia w kolejnych naszych konkursach. Nie pozwolimy wam długo czekać. A tymczasem grajcie, czytajcie Gamerweb.pl oraz dzielcie się swoimi opiniami i wrażeniami. Pozdrawiamy!!!

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów