ZESTAWIENIE: Najważniejsze polskie premiery 2017 roku

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 12 min.

Serial Cleaner (PC)

serial-cleaner

Marta: O tym, dlaczego czekam na Serial Cleanera mogę powiedzieć sporo, ale główną rzeczą jest fakt, że ta wygląda po prostu znakomicie. Estetyka, kolory oraz sama oryginalność – nie często gra się jako facet, który sprząta po mordercach, prawda? – sprawiają, że Serial Cleaner jest na szczycie polskich gier, w które koniecznie chcę zagrać.

Już graliśmy w Serial Cleaner!

SEVEN: The Days Long Gone (PC)

seven 1

Kasjan: Po cichu liczę na to, że za rok ta gra trafi do kilku kategorii w tym również do kategorii “gra roku”. SEVEN to RPG tworzony przez IMGN.PRO i Fool’s Theory. W SEVEN stajemy się złoczyńcami i przemierzamy duży, otwarty świat. To co różni SEVEN od innych RPG-ów, to z pewnością to, że nasz bohater uprawia parkour, dzięki czemu eksploracja jest znacznie bardziej żywsza, a walki dynamiczniejsze. Co tu dużo pisać – czekam na SEVEN. Wy już pewnie też…

Sniper: Ghost Warrior 3 (PC, PS4, XONE)

sniper-ghost-warrior-3

Daniel: Pierwszych dwoje wojowników duchów było mocno średniawe – przy czym określenie mocno średniawe jest tak miarodajne jak stwierdzenie iż holokaust był troszkę nie w porządku. Podchodząc do komputera z odpalonym Sniper: Ghost Warrior 3 byłem pełen wewnętrznego niepokoju przed tym co czeka na mnie „za” monitorem. Nie potrafię opisać własnego zdziwienia po kilkudziesięciu minutach grania, gdzie stwierdziłem iż gra jest całkiem przyjemna. Trzeci wojownik duch wyzbył się większości bolączek swoich poprzedników. Gameplay stał się płynniejszy, poprawiono strzelanie innymi rodzajami broni poza snajperką – czyli wreszcie da się korzystać z takich osiągnięć militarystyki jak karabin maszynowy czy pistolet i kogoś zabić (problem był na tyle poważny, że drugi snajper nie posiadał innych rodzajów broni poza JEDNYM karabinem snajperskim) i dodano parę wcześniej nie spotykanych gadżetów. Ten krótki gameplay sprawił, że z ciekawością wyczekuję trzeciego snajpera, gdyż na prawdę może okazać się świetną alternatywą od, póki co, wiodących fps’ów.

Ogrywaliśmy Sniper: Ghost Warrior 3 na Gamescom!

Soviet City (PC)

soviet-city-art

Kasjan: Soviet City to bardzo kontrowersyjna produkcja, a Rosjanie z pewnością podchodzą do niej chłodno. Tak czy siak, gra jest już dostępna we wczesnym dostępie i co nieco na jej temat napisałem. Na razie za wiele łatek do gry, czy też rozbudowań zawartości nie uświadczyliśmy, ale wierzę, że Soviet City w przyszłym roku się ukaże.

Już graliśmy w Soviet City!

Symmetry (PC, PS4, XONE)

Kamil: Fabuła gry przenosi nas na odległą, opustoszałą i skutą lodem planetę. W wyniku nieszczęśliwych wypadków statek kosmiczny rozbił się w tym nieprzyjaznym miejscu. Naszym zadaniem jest utrzymanie przy życiu trzyosobowej załogi. Nie obejdzie się bez dylematów moralnych, tak więc gra zapowiada się ciekawie i z pewnością przekona do siebie miłośników This War of Mine. W nową produkcję Sleepless Clinic miałem już przyjemność zagrać i niestety bardzo szybko uśmierciłem całą załogę. To oczywiście nie oznacza, że gra jest słaba, wręcz przeciwnie, jest wymagająca i wieloaspektowa.

Graliśmy w Symmetry

My podzieliliśmy się z Wami najbardziej oczekiwanymi przez nas polskimi grami na 2017 rok. Zachęcamy też do dyskusji w komentarzach i dzielenia się swoimi przemyśleniami :)

 

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki w komentarzach
1 Odpowiedz na wątek
0 Followers
 
Najpopularniejsze komentarze
Najlepiej oceniane komentarze
0 Comment authors
jejuGiercowy PolakigorWRO Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
WRO
Gość
WRO

REALPOLITIKS BEDZIE MACZETA

igor
Gość
igor

tez czekam

Giercowy Polak
Gość
Giercowy Polak

Ja czekam najbardziej na w 2017:

Beat Cop
Gwint
Ruiner
Serial Cleaner
Symmetry

jeju
Gość
jeju

JUJU tworzy i tworzy i od blisko pięciu lat nic nie ma….

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów