Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

ZESTAWIENIE: Najważniejsze polskie premiery 2017 roku

Polskie gry 2017
Poprzednia1 z 4
Użyj ← → (strzałek) do zmiany strony

Wczoraj zaprezentowaliśmy nasz redakcyjny ranking dziesięciu najlepszych polskich gier ostatnich dwunastu miesięcy, a dziś przedstawiamy rodzime produkcje na które czekamy, czyli najważniejsze polskie premiery 2017 roku. Nie liście nie zabraknie gier już znanych (Sniper: Ghost Warrior 3, Get Even), są też produkcje, które obecnie są dostępne w ramach early access (Serial Cleaner, Soviet City), ale znaleźliśmy również miejsce dla kilku perełek, o których po prostu warto wiedzieć. Zapnijcie pasy, przed wami naprawdę porządna lista polskich produkcji, które namieszają nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Agony (PC, PS4, XONE)

agony

TomekAgony ma potencjał do zostania wybitnym straszakiem. Materiały ukazujące rozgrywkę tej produkcji napawają mnie nadzieją na niezapomniane doświadczenie. Survival horror którego akcja rozgrywa się w piekle daje praktycznie nieograniczone możliwości. Udostępnione wideo pokazuje naprawdę obleśne miejscówki i dziwaczne sytuacje. Do tego Agony wygląda naprawdę świetnie i już wyobrażam sobie jak to wszystko będzie sprawdzać się w środku nocy na sporym ekranie. Jeśli produkt finalny przypominać będzie to co widzieliśmy na trailerach to szykuje się nam solidny horrorek.

Beat Cop (PC)

Beat Cop art

Kasjan: Na Beat Cop czekam z kilku względów – jednym z nich jest to, że wydawcą gry jest 11 bit studios. Drugi czynnik, chyba najważniejszy – miałem okazję już zagrać w tę grę i dzięki temu, wiem też, że Beat Cop posiada tony humoru, klimat i całkiem fajną historię. Jeśli dodamy do tego naprawdę świetnie wykorzystany i wyglądający pixel-art to mamy kandydata na top 3 wśród polskich gier w 2017 roku.

Już graliśmy w Beat Cop!

Book of Demons (PC, XONE)

bod

Robert: Book of Demons to jawny dowód na to, że nawet przy ograniczonych siłach roboczych można dojść do wszystkiego. Tworzony pod szyldem Return 2 Games tytuł jest bowiem bardzo ciekawą pozycją debiutującego polskiego studia Thing Trunk. Gra nawiązuje do pierwszego, kultowego już dzisiaj Diablo i wychodzi  jej to całkiem nieźle. Aktualnie jest w stanie wczesnego dostępu, więc każdy zainteresowany może sprawdzić, jak twórcom to wychodzi. Nie jest to zwykła zrzynka, a raczej lekka parodia. Cała otoczka przypomina Diablo zbudowane z papieru. Nietypowa mechanika oparta na kartach, a także stylistyka sprawiają to, że Book of Demons jest bardzo ciekawych przedstawicielem hack and slashów tego roku.

Już graliśmy w Book of Demons!

Frostpunk (PC)

frostpunk

Marta: O Frostpunku wiemy niewiele, i może to i nawet lepiej. Studio 11 bit, twórcy znanego i nagradzanego This War of Mine, wypuściło do sieci bardzo krótką, ale za to świetnie zajawkę. Będą trudne wybory, survival, wszystko w klimatach śniegu, mrozu i lodu, więc czego chcieć więcej? Już w This War of Mine twórcy udowodnili, że zależy im na historii oraz emocjach przekazywanych przez grę i możemy się spodziewać tego samego po Frostpunku. Dodatkowo ta nazwa! Aż chce się grać!

Get Even (PC, PS4, XONE)

Get Even

Dawid: Niedługo miną trzy lata od wypuszczenia do sieci pierwszego zwiastuna Get Even, który sprawił, że naprawdę zainteresowałem się tą produkcją. Obietnica fotorealistycznej oprawy graficznej, a przede wszystkim fabuła, w której z dnia na dzień z łowcy zamieniamy się w ofiarę (choć nie bezbronną, pistolet ma być przecież naszym podstawowym narzędziem pracy, ustępując jedynie smartfonowi), przykuła moja uwagę. W najnowszym materiale wideo zostały przedstawione kolejne szczegóły na temat gry i możemy być pewni tego, że realny dla bohatera świat będzie przeplatał się z jakąś inną rzeczywistością, możliwe, że wytworem jego wyobraźni, a może też czymś spowodowanym zaburzeniami, które przyniosło ze sobą urządzenie założone nam podstępem przez tajemniczego jegomościa. Mam nadzieję, że w przyszłym roku doczekamy się premiery Get Even bez większych problemów, twórcy nas nie zawiodą, fotorealistyczna grafika nie będzie jedynym poważnym atutem gry, a będzie tylko i aż wisienką na torcie.

Poprzednia1 z 4
Użyj ← → (strzałek) do zmiany strony
4 komentarze

4 Comments

 1. WRO

  10 grudnia 2016 at 23:31

  REALPOLITIKS BEDZIE MACZETA

  • igor

   10 grudnia 2016 at 23:33

   tez czekam

 2. Giercowy Polak

  11 grudnia 2016 at 22:53

  Ja czekam najbardziej na w 2017:

  Beat Cop
  Gwint
  Ruiner
  Serial Cleaner
  Symmetry

 3. jeju

  23 grudnia 2016 at 10:57

  JUJU tworzy i tworzy i od blisko pięciu lat nic nie ma….

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement