Xbox One X i S dostępne w zestawie The Division 2

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Tom Clancy's The Division 2
Tom Clancy's The Division 2

Już niebawem rozpoczną się zamknięte beta testy The Division 2, a Microsoft przygotował z okazji premiery gry nowe zestawy konsoli z nachodzącą produkcją Ubisoftu.

Do wyboru mamy Xbox One S lub X ze wspomnianą grą. W skład zestawu wchodzi konsola, gra, miesięczny abonament Xbox Live Gold i Game Pass. Jeżeli ktoś jeszcze nie ma konsoli, warto pomyśleć o zakupie jednej z nich. Cena Xboksa One X w zestawie z grą wynosi 2099 zł i obecnie można składać zamówienia w ramach przedsprzedaży.

Division 2 Xbox

Wcześniej pojawiło się zdjęcia jednego z zestawów, ale w tamtej chwili nie wiedzieliśmy czy zestawy rzeczywiście się pojawią. Na szczęście mamy potwierdzenie prosto od Microsoftu, że zestaw z drugą odsłoną The Division do nas trafi.

The Division 2 zadebiutuje 15 marca tego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC. Wcześniej, bo od jutra będziemy mogli wziąć udział w zamkniętych beta testach.

Źródło: https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/consoles/xbox-one-x/division-2-1tb

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów