Wystartowała strona internetowa gry Super Dragon Ball Heroes

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Super Dragon Ball Heroes
Super Dragon Ball Heroes

Super Dragon Ball Heroes: World Mission zapowiedziano na łamach ostatniego numeru magazynu V Jump. Obecnie nadchodząca produkcja otrzymała własną stronę internetową, przez co uzyskaliśmy dodatkowe informacje na temat gry.

Jedną z nowości w porównaniu do wersji z Nintendo 3DS będą walki 7v7. W grze dostaniemy do dyspozycji aż 1160 kart, większość z nich należy do Dragon Ball Heroes (misje od 1 do 8), a dwa zestawy zaliczają się do Super Dragon Ball Heroes Universe Mission.

Super Db Heroes Wm 2018 10 21 18 004 600x141

W SDBH pojawi się aż 350 postaci z uniwersum Dragon Ball, a to oznacza, że będzie to gra z największą bazą bohaterów z mangi i anime. Nie zabraknie również typowej dla automatu rozgrywki (2 ekrany), choć w przypadku Nintendo Switch wszystko będzie wyświetlane na jednym wyświetlaczu.

Super Db Heroes Wm 2018 10 21 18 002a 600x338

Głównym bohaterem jest Beat, który odwiedził Hero Town, aby sprawdzić nową grę karcianą, a jego uwagę przykuł zbliżający się turniej. Odwiedziny miasta zmienią nie tylko jego życie, ale cały świat świat.

Super Dragon Ball Heroes zostanie wydane wyłącznie na Nintendo Switch w 2019 roku. W tej chwili nie znamy przybliżonej daty premiery i nie wiemy czy gra pojawi się poza Japonią.

Źródło: https://gematsu.com/2018/10/super-dragon-ball-heroes-world-mission-official-japanese-website-opened-first-details

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów