Wyciekły zapowiedzi Bandai Namco na E3 2019: Tales of Arise, nowa gra FromSoftware oraz Ni no Kuni Remastered

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Tales Of Arise
Tales Of Arise

Wszystkie tytuły, które Bandai Namco planuje zapowiedzieć podczas tragów E3 2019, wyciekły przed pokazem. Jest na co czekać, gdyż japońska firma w najbliższych miesiącach planuje wydać:

  • Tales of Arise na PlayStation 4, Xbox One i PC,
  • Elden Ring na PlayStation 4, Xbox One i PC
  • Ni no Kuni: Wrath of the White Witch na Nintendo Switch / Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered na PlayStation 4 i PC.

Informacje o tych trzech produkcjach oraz poniższe zrzuty ekranu pochodzą z publicznie dostępnego adresu URL umieszczonych na serwerach Bandai Namco.

Tales of Arise

Jest to nowa odsłona popularnego cyklu gier RPG zatytułowanego Tales, który swój początek miał w 1995 roku. Akcja gry będzie rozgrywać na na dwóch skonfliktowanych planetach Dahna i Rena, a gracze poznają historię kilku bohaterów z dwóch stron tego konfliktu. Gra napędzana będzie silnikiem Unreal Engine 4.

Elden Ring

Elden Ring to nowa produkcja opracowany przez legendarne FromSoftware  i Bandai Namco. Będzie to przygodowa gra RPG osadzona w świecie stworzonym przez Hidetakę Miyazakiego – twórcę serii Dark Souls oraz George R.R. Martin – autora bestsellerowej serii fantasy. Elden Ring będzie największą grą FromSoftware.

 

Elden Ring

Elden Ring

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered

Jest to odświeżona edycja popularnej gry RPG z 2010 roku. Gra zadebiutuje na PC oraz na konsoli PlayStation 4. Wersja na Nintendo Switch co prawda nie będzie bazowała na oryginalnej wersji z Nintendo 3DS, ale gracze nie mają co liczyć gruntowane odświeżenie. Prawdopodobnie będzie to port edycji z konsoli PlayStation 3.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów