Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Wyciekły zapowiedzi Bandai Namco na E3 2019: Tales of Arise, nowa gra FromSoftware oraz Ni no Kuni Remastered

Tales Of Arise
Tales Of Arise

Wszystkie tytuły, które Bandai Namco planuje zapowiedzieć podczas tragów E3 2019, wyciekły przed pokazem. Jest na co czekać, gdyż japońska firma w najbliższych miesiącach planuje wydać:

  • Tales of Arise na PlayStation 4, Xbox One i PC,
  • Elden Ring na PlayStation 4, Xbox One i PC
  • Ni no Kuni: Wrath of the White Witch na Nintendo Switch / Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered na PlayStation 4 i PC.

Informacje o tych trzech produkcjach oraz poniższe zrzuty ekranu pochodzą z publicznie dostępnego adresu URL umieszczonych na serwerach Bandai Namco.

Tales of Arise

Jest to nowa odsłona popularnego cyklu gier RPG zatytułowanego Tales, który swój początek miał w 1995 roku. Akcja gry będzie rozgrywać na na dwóch skonfliktowanych planetach Dahna i Rena, a gracze poznają historię kilku bohaterów z dwóch stron tego konfliktu. Gra napędzana będzie silnikiem Unreal Engine 4.

Elden Ring

Elden Ring to nowa produkcja opracowany przez legendarne FromSoftware  i Bandai Namco. Będzie to przygodowa gra RPG osadzona w świecie stworzonym przez Hidetakę Miyazakiego – twórcę serii Dark Souls oraz George R.R. Martin – autora bestsellerowej serii fantasy. Elden Ring będzie największą grą FromSoftware.

 

Elden Ring

Elden Ring

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered

Jest to odświeżona edycja popularnej gry RPG z 2010 roku. Gra zadebiutuje na PC oraz na konsoli PlayStation 4. Wersja na Nintendo Switch co prawda nie będzie bazowała na oryginalnej wersji z Nintendo 3DS, ale gracze nie mają co liczyć gruntowane odświeżenie. Prawdopodobnie będzie to port edycji z konsoli PlayStation 3.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement