Wyciekła okładka Far Cry: New Dawn

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Far Cry New Dawn
Far Cry New Dawn

Wczoraj Ubisoft zapowiedział, że podczas mającej się odbyć dzisiaj w nocy ceremonii rozdania nagród The Game Awards 2018, zaprezentuje nową odsłoną serii Far Cry. Do uroczystości zostało jeszcze kilka godzi, ale dzięki francuskiemu serwisowi JeuxVide, poznaliśmy już tytuł gry oraz jego okładkę. Niby niewiele, ale jednak materiał bardzo wymowny.

Na okładce Far Cry: New Dawn zaprezentowano dwie czarnoskóre młode panie i jednego gościa, na którego miejscu raczej nikt nie chciałby się znaleźć. Okolica z grafiki a szczególnie znajdujący się na niej kościół, przypominają otoczenie z Hope County, mieściny z Far Cry 5. Jest więc bardzo prawdopodobne, że Far Cry: New Dawn skorzysta z tej samej mapy, na której rozgrywała się akcja w poprzedniej części serii. Podobny zabieg Ubisoft zrobił wydając Far Cry Primal, kopiując wówczas mapę z Far Cry 4.

Opublikowany wczoraj pierwszy zwiastun, sugeruje, że akcja nowego Far Cry’a będzie się rozgrywała w postapokaliptycznej rzeczywistości (zobacz). Mężczyźni chyba nie będą mieli w niej łatwo.

Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Dragon Ball Xenoverse 2 Lite już jutro zadebiutuje na konsolach https://t.co/gwFVceIIQ6 https://t.co/xUR1hsk2jH
Blazing Chrome z nowym zwiastunem. Tytuł trafi również na konsolę Xbox One https://t.co/aiEl6CoCfP https://t.co/9CcRPiEOZw

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch