Wyciekła okładka Far Cry: New Dawn

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Far Cry New Dawn
Far Cry New Dawn

Wczoraj Ubisoft zapowiedział, że podczas mającej się odbyć dzisiaj w nocy ceremonii rozdania nagród The Game Awards 2018, zaprezentuje nową odsłoną serii Far Cry. Do uroczystości zostało jeszcze kilka godzi, ale dzięki francuskiemu serwisowi JeuxVide, poznaliśmy już tytuł gry oraz jego okładkę. Niby niewiele, ale jednak materiał bardzo wymowny.

Na okładce Far Cry: New Dawn zaprezentowano dwie czarnoskóre młode panie i jednego gościa, na którego miejscu raczej nikt nie chciałby się znaleźć. Okolica z grafiki a szczególnie znajdujący się na niej kościół, przypominają otoczenie z Hope County, mieściny z Far Cry 5. Jest więc bardzo prawdopodobne, że Far Cry: New Dawn skorzysta z tej samej mapy, na której rozgrywała się akcja w poprzedniej części serii. Podobny zabieg Ubisoft zrobił wydając Far Cry Primal, kopiując wówczas mapę z Far Cry 4.

Opublikowany wczoraj pierwszy zwiastun, sugeruje, że akcja nowego Far Cry’a będzie się rozgrywała w postapokaliptycznej rzeczywistości (zobacz). Mężczyźni chyba nie będą mieli w niej łatwo.

Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów