Far Cry – nowa odsłona serii zostanie zapowiedziana podczas The Game Awards

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Far Cry
Far Cry

Prawdziwa gratka dla fanów serii Far Cry. Firma Ubisoft poinformowała, że podczas gali The Game Awards, która odbędzie 7 grudnia o 2:30 polskiego czasu, zapowiedziana zostanie kolejna część wspomnianego wyżej cyklu. Z tej okazji francuski deweloper opublikował krótki materiał wideo, który znajdziecie poniżej.

Na więcej informacji dotyczących nowego Far Cry’a musimy poczekać do samej gali, na której odbędzie się zapowiedź. Pewnym jest, że to właśnie podczas owej imprezy Ubisoft zdradzi pierwsze szczegóły na temat kolejnej części swojej serii. Być może dowiemy się gdzie umiejscowiona zostanie akcja nowego Far Cry’a lub poznamy przybliżoną datę premiery. Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i śledzić przebieg gali The Game Awards.

Przypomnijmy, że najnowsza odsłona serii Far Cry, oznaczona numerem 5, zadebiutowała 27 marca tego roku. Tytuł ten trafił do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja przypadła do gustu graczom, lecz założenia i formuła zabawy nie różniła się znacząco od poprzednich odsłon.

Far Cry – materiał zapowiadający nową odsłonę serii

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów