Wyciekł zwiastun Star Wars: Battlefront 2

Fani uniwersum już mogą zacierać ręce.

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Do sieci wyciekł zwiastun drugiej części gry Star Wars: Battlefront. Pierwsza część zadebiutowała w 2015 roku i zyskała tyle samo zwolenników co przeciwników. Tytuł był zazwyczaj krytykowany skromną zwartość, ale sequel ma być ponoć znacznie bardziej rozbudowany.

Zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej miał być po raz pierwszy zaprezentowany 15 kwietnia podczas odbywającego się w Orlando konwentu fanów Star Wars.

Star Wars: Battlefront 2 zostało ogłoszone przez EA w trakcie kwartalnej konferencji dotyczącej sprawozdania finansowego. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery produkcji, ale zakłada się, że gra zadebiutować jesienią lub zimą bieżącego roku. Tytuł pod względem fabularnym ma mieć charakter przekrojowy i mieszać wątki z całej sagi Gwiezdnych Wojen.

Zwiastun Star Wars: Battlefront 2

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Magazyn Famitsu - wywiad z Tetsuya Nomurą - https://t.co/iLSsTZFc3k https://t.co/7xgCAAXt7P
Przed chwilą pojawił się pierwszy zwiastun Creed 2, drugiej części hitu sprzed trzech lat, będącego kontynuacją cyk… https://t.co/OgUq8eQ23I

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch